You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • Ваш кошик порожній!

Available Options
Сидіння для рибальських снастей Сидіння для рибальських снастей
  • new
90.00грн
Сучасні рибальські котушки зазвичай мають пристосування, які допомагають закидати на дальність і точність, а також витягувати волосінь. Традиційно використовуються рибальські котушкиу рекреаційному ви..

Available Options
Складне кишенькове сидіння Складне кишенькове сидіння
  • new
50.00грн
Our company is a well-known leader in fishing supplies industry because we deliver best fi..

Available Options
Спінінгова котушка KastKing Orcas Спінінгова котушка KastKing Orcas
  • new
399.00грн
Description Modern fishing reels usually have fittings aiding in casting for distance and accuracy, as well as retrieving line. Fishing reels are traditionally used in the recreational sport of an..
Available Options
Skysper прісноводна нейлонова нитка Skysper прісноводна нейлонова нитка
  • new
12.00грн
Сучасні рибальські котушки зазвичай мають пристосування, які допомагають закидати на дальність і точність, а також витягувати волосінь. Традиційно використовуються рибальські котушки у рекреаційному ..

Морська рибалка

Морська рибалка

Наша компанія є відомим лідером у галузі рибальських товарів, оскільки ми постачаємо найкращі рибальські снасті з 1975 року та знаємо, як добре вести свій бізнес. Ми дбаємо про наших клієнтів, і ви відчуєте, що знаходитесь у потрібному місці в першу секунду після входу в наш магазин. Наш досвідчений і високопрофесійний персонал допоможе вам знайти саме те, що вам потрібно, і дасть масу корисних порад. Не забувайте, що у нас також діють різні акції, тож ви можете отримати гарну знижку.